Marki

Velvet to marka, która została wprowadzona na rynek w 1997 roku, dokładnie w setną rocznicę istnienia papierni w Kluczach. Była to wówczas pierwsza marka papierniczych wyrobów higienicznych, oferująca wysokiej jakości papier toaletowy oraz chusteczki higieniczne. Nieprzerwanie od 18 lat jest liderem na rynku i cieszy się niesłabnącą popularnością wśród konsumentów. Od lat produkty Velvet to synonim delikatności oraz miękkości, a znane i lubiane hasło marki brzmi: „Velvet – miękki jak aksamit”. Bliźniaczą marką przeznaczoną na rynki eksportowe jest marka Veltie.

Produkty z kluczewskiej fabryki poznali więc także konsumenci Europy Centralnej (Czesi, Słowacy) i Północnej (Norwedzy, Duńczycy) oraz z Krajów Bałtyckich.

Velvet przedstawia nową ikonę, którą jest Polarny Niedźwiadek - biały, miękki i puszysty. Doskonale symbolizuje on wartości marki takie jak: miękkość, delikatność, nieskazitelna czystość.

Każdy listek papierów toaletowych Velvet zarówno białych, jak i kolorowych, składa się aż z trzech warstw miękkiej i puszystej bibułki. Na papierze wytłoczone zostały łapki niedźwiadka oraz niedźwiadek - nowa ikona marki.

Ręczniki papierowe Velvet są jeszcze bardziej chłonne i wytrzymałe, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii tłoczenia. Wyjątkowo grube listki bibułki lepiej chłoną wilgoć, sprawiają, że ręcznik jest bardziej wytrzymały i wydajny. Teraz wystarczy jeden listek, aby wytrzeć mokrą plamę lub usunąć zabrudzenie.

Chusteczki Velvet charakteryzująsię delikatnością oraz miękkością, są dostępne zarówno w pudełkach, jak i w wersji kieszonkowej.

NOWOŚĆ!!! Chusteczki nawilżane dla dzieci- Nowe chusteczki Velvet Baby zostały stworzone tak, aby dbać o delikatną i wrażliwą skórę dziecka. Specjalnie dobrane składniki są łagodne dla skóry, delikatnie pielęgnują, nawilżają i chronią jej naturalne pH. Wyjątkowo miękka i chłonna  chusteczka Velvet Baby zapewnia komfort i skuteczne oczyszczanie, pozostawiając skórę czystą, świeżą i przyjemna w dotyku. Delikatność chusteczek została potwierdzona badaniami dermatologicznymi. Nie zawierają alkoholu, parabenów, silikonów, syntetycznych olejów oraz phenoxyethanolu.

Velvet Baby chusteczki nawilzaneVelvet Baby chusteczki Sensitive

W ofercie firmy znajdują się także przystępne cenowo chusteczki A... PSIK - najczęściej kupowane chusteczki w kraju, oraz ręczniki SZAST PRAST, które już zdobyły stałe miejsce na kuchennych blatach. Dodatkowo oferta została wzbogacona o miękki  i wytrzymały, biały papier toaletowy CLASSIC.