Ludzie

Stanowimy zespół ponad 600 pracowników, zatrudnionych w papierni w Kluczach i w biurze komercyjnym w Warszawie. Pracujemy w różnych działach, dokładając wszelkich starań, by produkty Velvet każdego dnia jak najlepiej spełniały swoją rolę.

Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami, którzy stale podnoszą sobie poprzeczkę, by wprowadzać coraz to lepsze rozwiązania, a tym samym ulepszać oferowany asortyment. Zdecydowana większość spośród nas, bo ponad 70 proc. pracowników pracuje w firmie już ponad 10 lat. Są wśród nas osoby tuż po studiach, jak i pracownicy z ponad 40-letnim doświadczeniem. Cenimy sobie stabilność, długotrwałe relacje oraz dynamizm pozwalający na zdobywanie nowych doświadczeń.

 Rytm pracy wyznacza proces produkcyjny, który rozpoczyna się w Wydziale Wytwórstwa, gdzie bije serce naszego zakładu, którym jest maszyna papiernicza. Wyprodukowana tam bibułka tissue trafia następnie do Wydziału Przetwórstwa, gdzie poprzez współpracę z Działem Planowania powstaje już gotowy produkt w postaci papieru toaletowego, ręczników papierowych oraz chusteczek higienicznych. Na każdym etapie produkcji Dział Kontroli Jakości oraz każdy pracownik wspomnianych wydziałów sprawdzają czy produkty spełniają standardy jakościowe.

Następnie Dział Logistyki we współpracy z Działem Sprzedaży dostarczają zamówione wyroby do partnerów handlowych, a ci do konsumentów. Dział Sprzedaży aktywnie współpracuje z naszymi partnerami handlowymi a Dział Marketingu i Dział Zarządzania Kategorią monitoruje jakie są oczekiwania i potrzeby rynkowe i stara się jak najlepiej dopasować ofertę Velvet Care.

O to, by produkty Velvet i bliźniaczej marki Veltie poznali konsumenci z innych krajów dba Dział Rozwoju Biznesu i Eksportu.

O prawidłową współpracę z naszymi dostawcami troszczą się pracownicy odpowiedzialni za zakupy surowców oraz usług.

O sprawy pracowników i ich rozwój troszczy się Dział HR a nad bezpiecznym funkcjonowaniem firmy czuwa Dział BHP i Ochrony Środowiska, Dział IT oraz Finanse.