Jeżeli masz doświadczenie

Nasz liczący ponad 600 osób zespół jest różnorodny! To co nas łączy to chęć partnerskiej współpracy. Jeżeli i Ty chcesz stać się jego częścią, nie boisz się wyzwań i chcesz dołączyć do grona profesjonalistów - złóż swoją aplikację. Napisz dlaczego chciałbyś do nas dołączyć.

 

Na stronie „Oferty pracy”  umieszczamy aktualne propozycje, możesz na nie odpowiedzieć lub napisać niezależnie od pojawiających się ofert. Zasady rekrutacji są proste, z nadesłanych aplikacji wybieramy te najbardziej spełniające nasze oczekiwania a kandydatów zapraszamy na spotkania.

 

Zaczynając przygodę z nowym pracownikiem zawsze liczymy na długą i owocną współpracę, jest to naszym celem już od momentu realizacji procesu rekrutacyjnego. Doskonalenie i rozwój to fundament naszej działalności.

Nasi pracownicy mogą liczyć na:

  • udział w ciekawych projektach i inicjatywach,
  • zdobywanie nowych doświadczeń poprzez codzienną pracę,
  • rozwój zawodowy poprzez współpracę z szerokim gronem doświadczonych managerów i specjalistów,
  • szkolenia dostosowane do ich potrzeb pod kątem indywidualnych planów rozwojowych, potrzeb zespołu, którego są częścią oraz potrzeb całej organizacji i jej efektywnego funkcjonowania,

 

Jeżeli interesujesz się takimi dziedzinami jak: marketing, sprzedaż, zarządzanie kategorią czy planowanie to zapraszamy do naszego biura w Warszawie.

Jeżeli Twoje zainteresowania są bardziej ukierunkowane na produkcję, zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse i księgowość, logistykę, BHP czy HR - zapraszamy do Klucz (k. Krakowa).