Rozwijaj się z Velvet CARE

Poznaj nas

Jesteśmy jednym z największych producentów artykułów higienicznych codziennego użytku w Polsce, obecnym w życiu milionów ludzi. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty każdego dnia jak najlepiej spełniały swoją rolę. Naszym sercem jest marka Velvet – marka papierów toaletowych, ręczników papierowych i chusteczek higienicznych cieszących się największą popularnością w Polsce, a od niedawna także marka wyrobów kosmetycznych: płatków i patyczków.

 

Zatrudniamy ponad 500 osób, których zaangażowanie przekłada się na jakość produktów, a także na sukcesy rynkowe, jakie osiąga nasza firma. Jak działamy? Zależy nam na wspólnym rozwoju, dlatego tworzymy dobre relacje z klientami, dostawcami i społecznościami dzięki współpracy i porozumieniu. Poszukujemy kreatywnych i skutecznych rozwiązań, aby móc jeszcze szybciej reagować na nowe potrzeby naszych konsumentów oraz na zmieniający się rynek.

 

Wyróżnia nas 120-letnia tradycja – nasz zakład produkcyjny zlokalizowany w Kluczach w województwie małopolskim od ponad wieku specjalizuje się w wyrobach papierowych i celulozowych. Od samego początku istnienia fabryki stawiamy na jakość – warto się o tym przekonać i poznać naszą historię.

 

Współpracujemy z wybranymi uczelniami wyższymi, przede wszystkim w Krakowie, Katowicach i w Warszawie, biorąc udział m.in. w targach pracy.

W marcu 2016 roku uczestniczyliśmy w Targach Pracy na Politechnice Śląskie. Dla wielu to była pierwsza okazja, aby lepiej nas poznać.

 

Do kogo kierujemy nasze oferty stażowe

Zapraszamy absolwentów lub studentów studiów II stopnia kierunków nawiązujących do obszaru stażu, posiadających podstawową wiedzę z danego obszaru, ale także zainteresowanych rozwojem w takim właśnie kierunku

 

Co jest dla nas ważne

Zainteresowanie tematyką związaną z obszarem stażu,

Zaangażowanie w realizację swoich zadań i nastawienie na realizację celów,

Optymistyczne podejście do zdobywania nowych doświadczeń,

Nastawienie na współpracę i efektywną komunikację

 

Co proponujemy

Możliwość zdobywania praktycznych doświadczeń pod okiem profesjonalistów,

Realizowanie stażu według indywidualnie przygotowanego programu, dającego szansę na poznanie różnych działów i procesów w firmie,

Możliwość wykazania się wiedzą, skutecznością i kreatywnością,

Możliwość udziału w realizowanych w firmie projektach,

Staże 3-miesięczne, płatne z możliwością przedłużenia.

 

Obszary, w których proponujemy staże:

  • Utrzymanie ruchu
  • Produkcja
  • R&D
  • Kontrola Jakości
  • BHP
  • Logistyka
  • Finanse

Sposób aplikowania

Prosimy o przesyłanie CV na adres hr@velvetcare.pl, w treści maila wpisując obszar stażu

Termin nadsyłania zgłoszeń na staże: do 30 kwietnia 2018

 

Proces rekrutacyjny

Rekrutacja na staże odbywa się w maju i w czerwcu, spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te spełniające nasze oczekiwania i zapraszamy wybranych kandydatów na spotkania,

Planowane rozpoczęcie staży: czerwiec/lipiec

21 marca na stadionie Wisły Kraków odbyły się XX Inżynierskie Targi Pracy, wszystkim Studentom dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i złożone CV, czekamy na dalsze aplikacje.