Praktyki wakacyjne

Do kogo kierujemy nasze oferty praktyk

 

Zapraszamy studentów III roku studiów licencjackich / inżynierskich oraz studentów studiów II stopnia kierunków nawiązujących do obszaru praktyki,

Konieczność odbycia praktyki powinna być poparta wymogiem programu studiów,

 

Co jest dla nas ważne

Optymistyczne podejście do zdobywania nowych doświadczeń,

Chęć wykazania się inicjatywą, doceniamy postawę pro aktywną,

Nastawienie na współpracę i efektywną komunikację.

 

Co proponujemy

Poznanie specyfiki pracy konkretnego obszaru, w którym odbywa się praktyka,

Wsparcie opiekuna merytorycznego,

Zaangażowanie w konkretne obowiązki lub możliwość wzięcia udziału w realizowanym w danym momencie projekcie,

Możliwość wykazania się wiedzą, skutecznością i kreatywnością.

Praktyki jednomiesięczne (lipiec – wrzesień), bezpłatne

 

W których działach można odbywać praktykę

Jeżeli interesujesz się takimi dziedzinami jak: marketing, sprzedaż, zarządzanie kategorią czy planowanie to zapraszamy na praktyki do naszego biura w Warszawie

 

Jeżeli Twoje zainteresowania są bardziej ukierunkowane na produkcję, zarządzanie łańcuchem dostaw, finanse i księgowość, logistykę, BHP czy HR - zapraszamy do Klucz (k. Krakowa)

 

Sposób aplikowania

Prosimy o przesyłanie CV na adres hr@velvetcare.pl, w treści e-maila wpisując dział, w którym ma się odbywać praktyka oraz preferowany termin praktyki.

 

Zgłoszenia na praktyki przyjmujemy na bieżąco, każda aplikacja jest rozpatrywana indywidualnie pod kątem możliwości realizacji praktyki w danym terminie i dziale, każdy kandydat otrzymuje informację zwrotną.

 

Co sądzą o nas praktykanci?

 

Paulina

"Jestem absolwentką dwóch uczelni: Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu (Handel i Marketing) oraz Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (studia w języku angielskim; kierunek Master in International Business). Moja przygoda z Velvet CARE zaczęła się od wakacyjnych praktyk studenckich, po których otrzymałam ciekawą ofertę pracy, którą przyjęłam na ostatnim roku studiów. Ogromnym plusem był dla mnie etat dostosowany do mojej dostępności, który pozwolił mi skończyć studia we Wrocławiu, pracując w Warszawie. Podczas mojego prawie już dwuletniego stażu pracy miałam okazję aktywnie wspierać dwa działy - Sprzedaży oraz Category Development. Do pracy tutaj zachęciła mnie perspektywa rozwoju w dynamicznej firmie, przy silnych markach, które są liderami w swoich kategoriach. Nie bez znaczenia był również zespół, który jest dla mnie bardzo ważnym kryterium zadowolenia z pracy. Ludzie z którymi pracuję tworzą niesamowicie życzliwą atmosferę i są bardzo pomocni. Śmiało mogę powiedzieć, że praca w VC to dla mnie strzał w dziesiątkę- codziennie uczę się tu czegoś nowego i jestem przekonana o dużych możliwościach rozwoju jakie oferuje mi moja firma."