Aktualności

09.05.2017

Wygoda i higiena w mini rozmiarze

Nowość od Velvet

W maju marka Velvet® wprowadziła do swojego portfela produktów dwa nowe produkty w rozmiarze „mini” czyli kieszonkowych opakowaniach. Na rynku są już dostępne standardowe opakowania Nawilżanego Papieru Toaletowego oraz Chusteczek Nawilżanych.  Każda z nich zmieści się idealnie w damskiej torebce czy kieszeni pomagając dbać o czystość i świeżość również poza domem.

Pierwsza z nowości MINI, Nawilżany Papier Toaletowy Velvet Velvet® Rumianek i Aloes, to produkt 12 listkowy. Drugi produkt MINI, chusteczki nawilżane Velvet® Baby Pure, ma opakowanie zawierające 16 chusteczek – ta ilość spokojnie wystarczy na długi spacer z dzieckiem, a dzięki niewielkiemu opakowaniu zmieści się do każdej torebki!

Oba produkty to wygodne, kieszonkowe wersje standardowych wariantów – dostępne w przystępnej cenie ok. 2zł. Są idealne zarówno do wypróbowania produktu jak i do użycia poza domem, w podróży, pracy czy na spacerze.

Higiena osobista jest bardzo ważna – dlatego warto pamiętać o kieszonkowym nawilżanym papierze toaletowym i nawilżanych chusteczkach dla dzieci! Zachęcamy do wypróbowania!