Aktualności

25.05.2016

Velvet CARE ogłasza start kolejnej edycji programu stażowego!

Zapraszamy do współpracy

Velvet CARE ogłasza start kolejnej edycji programu stażowego!

W ubiegłorocznej udział wzięło 8 stażystów, głownie z krakowskich uczelni technicznych. Bardzo dobrze ocenili oni nasz program, doceniając przede wszystkim współpracę, miłą atmosferę, a w szczególności na pomoc i życzliwość ze strony pracowników firmy, którzy poświęcali swój czas na wdrożenie stażystów w realia codziennej pracy i byli również mocno zaangażowani w przekazywanie stażystom praktycznej wiedzy z konkretnych obszarów. Zadania, które realizowali stażyści były przez nich postrzegane jako codzienna nauka nowych ciekawych doświadczeń, a niejednokrotnie jako wyzwania.

Dla firmy obecność stażystów również była bardzo wartościowa dlatego w tym roku przygotowaliśmy oferty stażowe w następujących obszarach: nadzór techniczny, planowanie produkcji, logistyka, BHP, kontrola jakości, obszar finansowo- księgowy, sprzedaż, marketing, rozwój kategorii.

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki „ dołącz do nas” na naszej stronie internetowej, gdzie umieszczone są szczegółowe informacje na temat programu stażowego oraz poszczególnych ofert stażowych.

Do współpracy zapraszamy studentów i absolwentów, którzy utożsamiają się z naszymi wartościami i kompetencjami, którzy są pozytywnie nastawieni do zdobywania nowych doświadczeń i zaangażowani w wykonywane zadania. Proponujemy płatne staże, minimum 3 – miesięczne, realizowane w okresie wakacyjnym ( i nie tylko) pod okiem profesjonalistów w swojej dziedzinie. Jest to doskonały moment na zdobycie cennego doświadczenia i zderzenie wiedzy zdobywanej podczas studiów z realiami pracy w środowisku biznesowym.