Aktualności

15.05.2018

Velvet Baby w paczce "Dzidziuś"

Na szczęśliwy początek

Marka Velvet Baby już drugi rok z rzędu uczestniczy w programie „Dzidziuś” – akcji edukacyjnej cieszącej się niesłabnącym uznaniem wśród młodych rodziców, realizowanej w szpitalach położniczych na terenie całego kraju od 1992 roku. Około 250 tysięcy młodych mam będzie miało okazję wypróbować chusteczki nawilżane Velvet Baby Pure.

 

„Dzidziuś” to pierwszy prezent, jaki otrzymują od położnych matki noworodków. Paczka zawiera próbki produktów, poradniki, broszury, kupony rabatowe i ulotki. W każdej z nich znajduje się m.in. opakowanie Velvet Baby Pure w formacie mini, które zawiera 16 miękkich i delikatnych chusteczek nawilżanych dla niemowląt, przeznaczonych do codziennej higieny i pielęgnacji wrażliwej skóry dziecka. Produkt dostępny jest również w regularnej sprzedaży.

 

Materiały zawarte w paczce „Dzidziuś” to nie tylko zaufane źródło informacji o opiece nad maluchem, ale także możliwość zaistnienia marek w świadomości rodziców, zdobycia ich zaufania i zbudowania z nimi emocjonalnej więzi. Obecnie paczka Dzidziuś wydawana jest w blisko 330 klinikach w całym kraju (93% wszystkich szpitali położniczych), docierając tym samym do 87% urodzeń w Polsce (GUS, dane za 2017 rok). Co miesiąc w ramach akcji do młodych mam trafia ok. 27 tysięcy zestawów. To potencjalni nowi nabywcy, którzy po wypróbowaniu chusteczek Velvet Baby i przekonaniu się o ich delikatności i skuteczności, będą ich szukać w sklepach.

Cieszymy się, że Velvet Baby może towarzyszyć mamom w tak ważnych i pięknych dla nich momentach, dając od siebie aksamitną miękkość i najwyższą jakość produktów, już od pierwszych wspólnych chwil z dzieckiem.