Aktualności

10.07.2017

Rusza 3-miesięczny program stażowy w Velvet CARE

praktyki wakacyjne

Velvet CARE już po raz trzeci wdraża program stażowy skierowany do studentów ostatnich lat studiów technicznych i ekonomicznych. Obejmie on 8 osób, które przez okres wakacji będą pracować w wybranych działach firmy w zakładzie produkcyjnym w Kluczach.

Rekrutacja na program stażowy rozpoczęła się wiosną 2017 roku. Velvet CARE uczestniczyła w Inżynierskich Targach Pracy w Krakowie oraz przedstawiła ofertę staży w biurach karier śląskich i małopolskich uczelni technicznych i ekonomicznych.  W efekcie otrzymano wiele ciekawych ofert. Wybrani kandydaci zostali zaproszeni do udziału w spotkaniach rekrutacyjnych. W ten sposób zostało wyłonionych 6 stażystów, którzy 3 lipca rozpoczęli swój pierwszy dzień stażu. Dodatkowo skontaktowały się z firmą dwie osoby, które zgłosiły się do udziału w stażu poprzez projekt unijny.

Grupa 8 osób odbędzie 3-miesięczny staż w następujących obszarach: Utrzymania Ruchu, Produkcji, IT, HR, BHP, Finansach oraz Logistyce. Przy boku opiekunów, doświadczonych menedżerów studenci będą poznawać, jak funkcjonuje firma, będą uczestniczyć w projektach w swoim obszarze, jak również w projektach między-działowych. Dla wielu stażystów to pierwsza okazja, by poznać tajniki pracy w jednym z największych zakładów produkcyjnych Polski Południowej. Wiedza praktyczna  zdobyta  w Velvet CARE będzie dobrym uzupełnieniem wiedzy zdobywanej na co dzień w trakcie studiów.  

Drodzy Stażyści życzymy Wam powodzenia i owocnej współpracy!