Aktualności

12.06.2017

160 tysięcy polskich mam wypróbuje chusteczki nawilżane Velvet Baby

Chusteczki Velvet Pure Baby

Przyjście na świat dziecka przynosi duże zmiany, to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu rodziny. Mamy i tatusiowie są bardzo szczęśliwi, równocześnie zdają sobie sprawę jak dużym obowiązkiem i wielkim wyzwaniem jest opiekowanie się i wychowywanie maluszka.

W pierwszych miesiącach i latach życia dziecka niezwykle istotnym elementem jest właściwa pielęgnacja. Bardzo często rodzice potrzebują wsparcia i rad od innych, bardziej doświadczonych osób w wyborze odpowiednich produktów i sposobów na pielęgnację. Aby pomóc młodym rodzicom w wyborze, sprawdzonych produktów firma Velvet Care postanowiła zaprosić polskie mamy do wypróbowania chusteczek nawilżanych Velvet Baby Pure.

Każda mama wychodząca ze szpitala ze swoim maleństwem, dostaje od położnej tzw. paczkę „Dzidziuś”, w której znajdują się próbki artykułów dla niemowląt, poradniki, ulotki oraz kupony rabatowe na produkty dla dzieci. Jednym z produktów, który wkrótce znajdzie się w paczce, są próbki chusteczek nawilżanych dla dzieci Velvet Baby Pure.

Próbki chusteczek nawilżanych Velvet Baby Pure będą rozdawane przez 3 miesiące, w okresie lipiec, sierpień i wrzesień. Chusteczki nawilżane Velvet Baby Pure zostaną rozdane młodym mamom w większości polskich szpitali. W akcji weźmie udział aż 340 placówek z różnych rejonów Polski, z większych i mniejszych miast. Jest to aż 82% wszystkich szpitali położniczych w kraju. Chusteczki nawilżane zostaną wysłane do szpitali m.in. do Grudziądza, Warszawy, Nowej Soli, Opatowa, Świnoujścia, Szczecina, Torunia, Wrocławia, Hrubieszowa, Sandomierza i wielu innych miast.

W sumie paczkę „Dzidziuś” z produktem Velvet Baby Pure dostanie ponad 160 000 młodych mam.

Dodatkowo chusteczki nawilżane Velvet Baby Pure zostaną przekazane na oddziały położnicze dwóch warszawskich szpitali: do szpitala klinicznego im. Anny Mazowieckiej na ul. Karowej oraz do Instytutu Matki i Dziecka na ul. Kasprzaka. Chusteczki nawilżane będą służyły młodym mamom do przewijania swoich pociech w pierwszych dniach po narodzinach, a tym samym pomagały zachować czystość i świeżość delikatnej skóry dziecka. Akcja potrwa do końca 2017 roku.

Warto pamiętać, że chusteczki nawilżane Velvet Baby Pure oczyszczają skórę dziecka łagodnie jak woda. Są hipoalergiczne, utrzymują naturalne PH skóry, nie zawierają sztucznych barwników, parabenów, PEGów, alkoholu czy sztucznych olejów i silikonów. Velvet Baby Pure przeszły pozytywnie wymagające testy dermatologiczne. Łagodnie oczyszczają skórę, działają ochronnie i kojąco na podrażnienia. Chusteczki Velvet Baby polecane są aż przez 97% mam*.

* Źródło: badanie chusteczek nawilżanych Velvet Baby zostało przeprowadzone z portalem www.babyonline.pl. W testowaniu nowych produktów wzięło udział 156 polskich mam. Listopad 2015.